מנכ

מנכ"לית מכון "בשביל החינוך"

לילך שמיר

נעמה יקרה,עבורי מרצה טובה היא מרצה שנושמת את הנושא עליו היא מדברת. אצלך התשוקה לתחום המגדר מאוד בולטת וניכר כי זהו תחום ש"בוער" לך בעצמות.
בהרצאותיך את יודעת לאתגר את הקהל, לגרום לו לחשוב ולהסתקרן, להוציא אותו מאזור הנוחות ולאתגר לו את החשיבה, כל זאת בעזרת שימוש רב בהומור ורגישות ובהתאמה מצוינת של הנושא והדוגמאות לקהל לו את מרצה.
יש לך כלי הדרכה טובים מאוד להנחיית סדנאות והרצאות, את מעלה דילמות נכונות בצורה מאוד מעניינת ושמה אותן "על השולחן", אי אפשר להתעלם מהנושא עליו דיברת גם כשההרצאה או הסדנה נגמרת.
מנכלי״ת עמותת כ

מנכלי״ת עמותת כ"ן

עו"ד ליאל אבן זהר

נעמה יקרה,
בשמי ובשם עמותת כ״ן, אני רוצה להודות לך על הנחייתך המשמעותית, בתכניות ״מנהיגות את המחר״ של עמותת כ"ן בנגב. הנחייתך משקפת את החיבור האישי שלך לתחום המגדר, ותוצאותיה המצוינות- את הכלים הפרקטיים תוך כדי גיבוש קבוצה, שהצלחת ליישם בשטח.
משובי הקבוצות שהנחית היו מעולים, וניכר כי סחפת אחרייך את הקבוצה מתוך מנהיגות, רגישות, ואידאולוגיה כאחד.
תכנית מעברים, ארגון בעצמי

תכנית מעברים, ארגון בעצמי

דרור נצר מנהל מקצועי ארצי

נעמה מנחה את פורום רכזות יזמות ועסקים קטנים בתכנית מעברים, בתחום בניית קהילות יזמים במרחב הכפרי בפריפריה. נעמה מכירה היטב הן את תחום הייעוץ ליזמים ובעלי עסקים קטנים, והן את האתגרים הייחודיים של הפריפריה הכפרית. נעמה עוזרת לקדם את עבודתן של הרכזות ועושה זאת במקצועיות רבה. דרור נצר מנהל מקצועי ארצי, תכנית מעברים, ארגון בעצמי
מעצבת חללים מסחריים

מעצבת חללים מסחריים

ענבל שגיא גרנסיה

נעמה היא אשה מלאת עוצמה והשראה שכל אשה וגבר בעולם חייבים לשמוע אותה...
הייתי בהרצאה שלה והיה מרתק, מצחיק, לא שגרתי ומלא בתובנות ממליצה בחום לרוץ ולהזמין אותה כי פשוט חייבים לשמוע את מה שיש לה לומר!

מנכ״ל

שי

גיל 40 ומשהו במקום מבולבל בחיי המקצועיים פגשתי את נעמה.
עם המון חוכמה נסיון ורגישות הקשיבה,הכילה את המורכבות שלי באותה נקודת זמן,הכווינה וייעצה. המון כח שאבתי מהרגעים האלו איתה.
היום אחרי כמעט שנה של בחירה בעשייה עם הלב ,עם חיוך שחזר לי לפנים ועשייה שגורמת לי לקום בבוקר בשמחה.
תודה נעמה על שליווית והכוונת ובעיקר גרמת לי לא לוותר על החלום שלי.
את האדם הנכון לפגוש בצומת דרכים.

מנהיגות את המחר

נעמה אהובה ויקרה,
נראה כי כאשר הוגות את צמד המילים: שיוויון מגדרי, אין אישה ראויה ממך להוביל את הדרך. האיזון המגדרי הוא בקרבך, בהוויתך הוא שליחותך.
לא יכולנו לבקש לעצמנו מנטורית טובה יותר ללמוד ממנה, להשכיל ולצאת עם כלים, מקצועיים ואישיים כאחד, לפעול ולעשות שזה יקרה! אנו מודות לך מעומק הלב על מסע מרתק, שכל מפגש בו נעטף באורך וחוכמתך.
המסע עדיין לא תם. כל אחת ואחת מאיתנו יוצאת לדרך משלה להשפיע, לשנות ולהוביל לשיוויון. תודה שהיית שם בכל רגע נתון. תודה על מי ומה שאת עבורנו - sister.
בהערכה ענקית, קבוצת נשות מועצה אזורית מרחבים, ״מנהגות את המחר״ 2017

מנהל לקוח בחברה בינ"ל

גד

עזבתי עבודה מצויינת לדרך חדשה, משוכנע שהשוק רק מחכה לי וליכולות שלי. כשהסתבר שלא כך פני הדברים ואני לא מצליח למצוא עבודה מצאתי את עצמי מול שוקת שבורה.
התחלתי להיפגש עם נעמה לסדרה של פגישות ייעוץ. עשתה לי סדר בקורות החיים ובאופן בו אני ניגש לראיונות עבודה. לימדה אותי להתחבר לחוזקות שלי וללמוד להבליט אותן במקומות הנכונים תוך התמודדות בונה עם חולשותי.
מעסיקים התחילו לחזור אלי והראיונות הפכו ממשהו שאני פוחד ממנו להזדמנות להציג את עצמי ואת יכולותי.
כמובן שגם הצעת העבודה לא בושה לבוא.
נעמה – המון, המון תודה!
יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה באשכול

יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה באשכול

ענת חן

במסגרת תפקידי כיועצת לקידום מעמד האישה, אני פועלת בערוצים שונים לעידוד נשים לגשר על פערים מגדריים קיימים. בתוכנית העבודה שלי משובצות פעילויות אלו ואני מסתייעת רבות בליווי ובייעוץ של נעמה שקד לוי:
אם במסגרת קידום מעמד עובדות המועצות בהרצאה על בריאות נשים בדרום;
ואם במסגרת קידום תושבות – בהרצאה על מעמדן של נשים בתרבויות השונות;
ואם במסגרת קידום בעלות עסקים – בהנחיית והובלת פורום אזורי של עצמאיות ביישובי עוטף עזה;
ואם במסגרת ליווי אישי שלי כיועצת המובילה תהליכים של עידוד נשים להצטרף למליאת המועצה ולהנהגת היישובים.
גם בכובע הנוסף שלי ברשות, מנהלת תחום יזמות ועסקים, אני נעזרת בנעמה במסגרת קידום כלכלה מקומית של כוח נשי מקומי בייעוץ עסקי והנחיית קבוצות עסקיות.
נעמה מתנהלת בכל המישורים במקצועיות, במנהיגות, ברצינות ובמחויבות תהומית למשימה.
היא עושה עבודתה בנאמנות, גם בשכר וגם בהתנדבות. פיה וליבה שווים והיא פועלת במספר מעגלים בו זמנית: במעגל האזורי, במעגל המועצתי-קהילתי ובמעגל היישובי – בכולם היא נושאת את בשורת השוויון המגדרי והאיזון בין המינים הדרוש לחברה בריאה וצומחת.

ממליצה בחום להיעזר בנעמה בהובלת תהליכים לקידום שוויון מגדרי, הרצאות משנות תפיסת חיים והנחיית קבוצות.